НОВИНИ

Зеленський підтримав публікацію розмови з Трампом, але думав, що опублікують лише репліки американського президента

Президент заявив, що відкритий до оприлюднення стенограм, але вважає, що деякі мають залишитись таємними.

Президент України Володимир Зеленський був не проти публікації стенограми телефонної розмови між ним та президентом США Дональдом Трампом, але думав, що опублікують тільки репліки американського президента. Про це він повідомив під час спілкування з пресою у Нью-Йорку.

 

Президент України зазначив, що загалом відкритий до публікації стенограм, але вважає, що деякі з них мають залишатися таємними. 

 

 «Кожна людина може говорити те, що вона хоче. Будь ласка. Я відкритий. Ну опублікували цей лист (стенограма від Білого дому - ред.), ну, будь ласка. Хоч всі дзвінки», - заявив президент.

 

Зеленський повідомив, що перед публікацією тексту розмови не спілкувався з президентом США Дональдом Трампом, бо мав з ним на той момент лише коротку зустріч на офіційному прийомі. 

 

«Хоча особисто я гадаю, що іноді такі дзвінки між двома президентами незалежних країн не повинні публікуватися. Тому що іноді, ви знаєте, є геополітика, є якісь плани, таке інше. Але я не боюся цього, ви бачили», - розповів він.

 

Зеленський повідомив, що не знає юридичних нюансів, чи мав він надавати письмовий дозвіл на публікацію. 

 

«Ми з вами всі читали, що вони хочуть опублікувати. Я просто думав, що вони опублікують свою частину», - сказав Президент. 

 

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський вважає, що справедливо критикував європейських лідерів у розмові з президентом США Дональдом Трампом.

 

Нагадаємо, 25 вересня опублікували стенограму телефонної розмови Трампа та Зеленського.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.