НОВИНИ

Президент виступив проти втручання України у вибори іншої країни

Зеленський заявив, що ніякого тиску на нього бути не може.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що тиску на нього не може бути і не буде та він проти втягнення України у вибори іншої країни. Про це він заявив, спілкуючись з українською пресою у Нью-Йорку.

 

"Незалежність - дуже важливий аргумент для кожної демократичної країни. Я не хочу, щоб будь-яка моя відповідь була спрямована на те, щоб нас з вами залучили в вибори іншої країни, у будь-який результат, будь-яку перемогу чи поразку", - відповів він на питання журналіста, чи здійснювався на нього будь-який тиск.

 

Президент додав, що не хоче займатися втручанням у вибори іншої країни.

 

"Тому я сказав: на мене ніхто тиснути не може і ніхто тиснути не буде", - підсумував Зеленський.

 

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський у телефонні розмові з президентом США Дональдом Трампом, запевнив, що новий Генеральний прокурор працюватиме над розслідуванням стосовно сина екс-віце-президента США Джо Байдена. 

 

Як повідомлялося, у середу, 25 вересня, Білий дім оприлюднив розсекречений документ зі стенограмою телефонної розмови президентів України і США Володимира Зеленського та Дональда Трампа. Викладена стенограма викликала багато питань як зі сторони українців, так і американських громадян.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.