НОВИНИ

Суд скасував рішення Баришівського райсуду щодо SkyUp

Позивачі не з’явилися на засіданні.

У середу, 25 вересня, Київський апеляційний суд скасував рішення Баришівського райсуду Київської області про призупинення дії ліцензії авіакомпанії SkyUp Airlines. Про це повідомила прес-служба компанії за підсумками засідання суду.

 

«Київський апеляційний суд оголосив про скасування постанови Баришівського райсуду. «Баришівське» рішення визнали незаконним», - ідеться в повідомленні.

 

Зазначено, що позивачі – мешканка Баришівки Оксана Пасенко та ГО «Комітет з питань захисту прав потерпілих від злочинів» - не з’явилися в суді.

 

Нагадаємо, 24 травня 2019 року Баришівський райсуд Київської області виніс рішення про призупинення ліцензії SkyUP, але не заборонив компанії перевозити пасажирів до вирішення спору по суті. Ухвалу винесено за позовом мешканки Баришівки Оксани Пасенко, яка вимагала позбавити перевізника ліцензії через неналежну якість послуг. В авіакомпанії заявили, що Пасенко ніколи не була їх клієнткою. А сама «позивачка» це підтвердила журналістам і розповіла, що не зверталася з позовом до суду. Програма «Схеми» виявила зв’язок Песенко з депутатом з оточення олігарха Ігоря Коломойського, акціонера авіакомпанії МАУ.

 

Крім позивачки Пасенко, у справі з'явився другий позивач – ГО «Комітет з питань захисту прав потерпілих від злочинів».

 

Держбюро розслідувань завело справу проти судді Баришівського суду Олени Литвиненко, яка винесла рішення. Після цього вона  подала у відставку, а потім передумала і продовжує працювати в Баришівському райсуді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.