НОВИНИ

Уряд призначив нового голову Нацполіції

НПУ очолив Ігор Клименко.

У середу, 25 вересня, Кабінет міністрів призначив керівником Національної поліції України генерала поліції третього рангу Ігоря Клименка. Про це йдеться на сайті Міністерства внутрішніх справ.

 

 

«Ігор Клименко зауважив, що активно продовжуватиме роботу у напрямку протидії насильству у сім’ї, протидії незаконному обігу наркотичних речовин. Окремим питаннями буде налагодження співпраці поліції з територіальними громадами, а також розвиток та використання IT компонентів у побудові відомства», - ідеться в повідомленні.

 

Клименко до цього обіймав посаду заступника голови Нацполіції.

 

Довідка: 

 

Ігор Клименко народився 25 жовтня 1972 року у Києві. Закінчив Харківський військовий університет. До 1997 проходив військову службу у ракетній військовій частині. Заочно закінчив Одеський державний університет та отримав кваліфікацію – психолог. У 2014 році закінчив магістратуру Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство».

 

В органах внутрішніх справ Клименко служить з 1998 року, працював психологом Центру практичної психології Управління МВС у Харківській області. Учасник миротворчої операції на території колишньої Союзної республіки Югославія у Косово. У 2014 році брав безпосередню участь в Антитерористичній операції на Донбасі.

 

Нагадаємо, 24 вересня голова Національної поліції Сергій Князєв подав у відставку. Причини свого рішення він не пояснив.

 

Він очолював Нацполіцію з 8 лютого 2017 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.