НОВИНИ

У Берліні заперечили, що видають візи власникам паспортів РФ з Донбасу

У німецькому дипломатичному відомстві нагадали, що позиція офіційного Берліну повністю відповідає заяві, ухваленій на саміті "ЄС-Україна".

У Міністерстві закордонних справ Німеччини спростували інформацію, що Берлін нібито видає візи мешканцям тимчасово окупованих областей із російськими паспортами. Про це повідомляє DW

 

"Німеччина веде переговори на рівні ЄС про те, як поводитися з паспортами, виданими на Сході України. Технічні деталі такої схеми ще належить уточнити", - відзначили в МЗС ФРН.

 

У німецькому дипломатичному відомстві нагадали, що позиція офіційного Берліну з цього питання повністю відповідає заяві, ухваленій на саміті "ЄС-Україна" 10 липня 2019 року. У ній було зазначено: "ЄС в тісній координації зі своїми міжнародними партнерами готовий розглянути подальші варіанти, у тому числі невизнання російських паспортів, виданих з порушенням Мінських угод".

 

Нагадаємо, 24 вересня видання Bild із посиланням інформацію від депутата Вільної демократичної партії Німеччини Ренати Альт повідомило, що Німеччина нібито видає візи мешканцям окупованих районів Донецької та Луганської областей з російськими паспортами. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.