НОВИНИ

Дубілет запропонував переселити всі міністерства в одну будівлю

До кінця 2020-го у Кабміні хочуть централізувати «все, що можна».

Міністр Кабміну Дмитро Дубілет у рамках оптимізації роботи уряду запропонував всі міністерства розмістити в будівлі КМУ на вулиці Грушевського в Києві. Про це він повідомив у середу, 25 вересня, у Facebook.

 

«Так, дивись, усі міністерства зможуть з'їхатися в одну будівлю на Грушевського, а не займати купу нерухомості по Києву», - написав Дубілет, додавши, що хоче до кінця 2020 року централізувати «все, що можна, де це не заважатиме ефективній роботі».

 

Дубілет пояснив, що нині міністерства виконують велику кількість функцій, які дублюються між собою, зокрема бухгалтерія, базове ІТ, документообіг.

 

Зазначено, що попередньо в уряді нарахували таких 19 напрямків.

 

«З одного боку, кожне міністерство зараз є окремою юрособою, і багато атрибутів їм передбачається за законом. З іншого боку, до останнього часу міністри часто намагалися відгородитися одне від одного стінами (в прямому і переносному сенсі), а не працювати, як одна команда – навіть в таких банальних питаннях, як економія на масштабі (economy of scale)», - заявив міністр.

 

Зазначено, що Міністерство цифрової трансформації уже не буде набирати людей в два департаменти (кадри та бухгалтерія), а буде «аутсорсити» ресурси Секретаріату КМУ.

 

Нагадаємо, Кабмін запланував збільшити видатки з державного бюджету на Офіс президента на 4,1%. За планом, у 2020 році вони становитимуть 983,3 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.