НОВИНИ

Гончарук запропонував Японії партнерство в інвестиціях у Чорнобильську зону

Безпека щодо ядерної енергетики має бути одним із ключових напрямків співпраці.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що Україна планує інвестувати в Чорнобильську зону відчуження та пропонує Японії стати партнером у цьому питанні. Про це він заявив 23 вересня під час зустрічі з делегацією Японської Держави, повідомляє Урядовий портал.

 

«Будемо раді, якщо Японія буде нашим партнером у цьому питанні. Це чудова можливість привернути увагу до важливості питання безпеки атомних електростанцій», — сказав Олексій Гончарук.

 

Очільник Японсько-української парламентської ліги дружби Еісуке Морі зазначив, що безпека, пов’язана з ядерною енергетикою, повинна стати одним із ключових напрямків двосторонньої співпраці. Пан Морі також висловив сподівання, що ця зустріч стане початком спільної діяльності у сфері енергетики.

 

Під час зустрічі також обговорювалося питання можливої співпраці у сфері інформаційних технологій. На думку пана Морі, саме вектор ІТ може стати поштовхом для розвитку України: «У мене сформувалося враження, що розвиток цієї сфери відкриває майбутнє вашої країни».

 

Олексій Гончарук додав, що сьогодні ІТ-індустрія — одна з найпрогресивніших в Україні.

 

«Один із пріоритетів діяльності нашого уряду — розвиток ІТ. Ми були би раді розглянути можливість поділитися з вами досвідом», — сказав голова уряду.

 

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський здійснить візит до Японії для участі у церемонії інтронізації імператора 22 жовтня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.