НОВИНИ

Україна передала проект нового договору щодо газу Росії

Також "Нафтогаз" передав РФ дорожню карту анбандлінгу.

Українські представники на тристоронніх переговорах щодо газу в Брюсселі передали Росії проект нового договору про транзит газу, а також дорожню карту анбандлінгу газотранспортної системи (ГТС). Про це повідомили на офіційній сторінці НАК "Нафтогаз України" у Facebook.

 

Зазначаєься, що російський "Газпром" вперше припустив можливість працювати за європейськими правилами з 1 січня 2020 року, якщо вони будуть в повній мірі впроваджені в Україні до кінця поточного року.

 

“В рамках цього процесу українська сторона представила учасникам переговорів майбутнього відокремленого оператора ГТС України — ТОВ «ОГТСУ», який передав російській стороні проекти договору про взаємодію між операторами суміжних газотранспортних систем, а також стандартного договору на транспортування. Зі свого боку "Нафтогаз" передав росіянам дорожню карту дій для завершення відокремлення оператора ГТС (анбандлінгу)”, - йдеться в повідомленні.

 

Як повідомлялося, учасники тристоронніх переговорів щодо газу обговорять обсяги та тарифи транзиту російського газу на європейський ринок територією України на наступній зустрічі, яка запланована до кінця жовтня. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.