НОВИНИ

Голова правління Райффайзен Банку Аваль: Позитив в українській економіці є, але він не такий великий

25 років тому економіка України за обсягами була рівною з економікою Польщі, а нині втричі менша.

Позитив в українській економіці є, але він не такий великий. Наразі зростання економіки становить 3% до досягнутої бази, що залишає нас позаду інших ринків, до того ж в Україні досі низькоефективне виробництво. Про це в інтерв’ю Тижню розповів голова правління Райффайзен Банку Аваль Володимир Лавренчук.

 

«Якби ми зростали на 7%, які зараз називають, то я поділяв би ваш оптимізм. Але маємо інше: 25 років тому економіка України за обсягами була рівною з економікою Польщі, а нині втричі менша...», — сказав він.

 

Водночас, за його словами, потрібно віддати належне всім тим, хто доклався до досягнення макроекономічної стабільності в Україні. Це важко переоцінити. Досягнута макроекономічна стабільність — хороший фундамент для зростання. Але вона є інструментом, а не кінцевою метою.

 

«Тому тепер важлива націленість на проведення реформ. Тут я буду обережним в оцінках. Проведено багато реформ, але вони або слабо запроваджені, або їх запровадження відкладено. Це створило відповідні труднощі», — наголосив він.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.