НОВИНИ

Зеленський не планує візит на саміт НАТО

Північноатлантична рада НАТО відвідає Київ 31 жовтня.

Президент України Володимир Зеленський не планує візит на саміт НАТО у Лондоні, оскільки це не передбачено форматом зустрічі. Про це заявив віцепрем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба на спільному засіданні парламентських комітетів з євроінтеграції і закордонних справ.

 

"Станом на зараз формат у Лондоні визначений не як саміт альянсу, а як "зустріч високого рівня". Зустрічі з державами-партнерами у Лондоні не передбачені – принаймні, станом на зараз", - повідомив Дмитро Кулеба.

 

Водночас він запевнив, що президент приділяє значну увагу НАТО.

 

"Те, що Зеленський зустрічається із Північноатлантичною радою під час візиту до Києва, свідчить про увагу президента до НАТО", - зазначив віцепрем'єр.

 

Глава МЗС Вадим Пристайко додав, що "візит Північноатлантичної ради буде нетривіальний, і він передбачає виїзд за межі Києва".

 

Північноатлантична рада НАТО, тобто представники усіх 29 держав-членів Альянсу разом із генсеком Єнсом Столтенбергом, відвідає Київ 31 жовтня.

 

Як повідомлялося, 18 вересня тимчасовий повірений посла США в Україні Вільям Тейлор заявив, що якби російські війська залишили Південну Осетію, Абхазію, Крим та Донбас, це спростило би вступ до НАТО для України та Грузії.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.