НОВИНИ

Пристайко погодився на формулу Штайнмайєра

Це сталося 2 вересня.

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко дав згоду на так звану «формулу Штайнмайєра» щодо врегулювання ситуації на окупованому Донбасі. Про це він заявив у середу, 18 вересня, на спільному засіданні парламентських комітетів з євроінтеграції і закордонних справ, передає Європейська правда.

 

Вадим Пристайко

 

«Ми домовилися про формулу Штайнмайєра на зустрічі радників 2 вересня, і я можу навести те, на що я дав згоду», - сказав Пристайко.

 

За його словами, закон про особливий статус вступає в дію в попередньому форматі на момент проведення виборів, а остаточно набуває чинності після рішення Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ .

 

«Це – те, що записане в рішення. Більше там нічого немає. Треба щоби всі партії, представлені за цим столом, всі медіа, представлені тут, мали доступ до виборів, і так далі. Тільки тоді вибори можуть бути визнані такими, що відповідають стандартам ОБСЄ», - додав Пристайко.

 

Нагадаємо, «формула Штайнмайєра» передбачає порядок набуття чинності статтями «закону про особливий статус Донбасу» після проведення в ОРДЛО демократичних виборів.

 

Україна ж наполягає на поверненні контролю над кордоном і повному виведенні незаконних збройних формувань з території ОРДЛО, після чого стане можливим проведення місцевих виборів на Донбасі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.