НОВИНИ

РФ посилює підрозділи окупаційних військ на Донбасі

На окуповані території направили елітні підрозділи спецпризначенців РФ та випускників військових вишів.

Командування збройних сил Російської Федерації на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях призначало на первинні офіцерські посади випускників російських вищих військово-навчальних закладів та направило військовослужбовців з елітних підрозділів спецпризначення. Про це під час брифінгу повідомив речник Міноборони Дмитро Гуцуляк з посиланням на інформацію Головного управління розвідки Міністерства оборони.

 

“Командування ЗС РФ посилює підрозділи російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях за рахунок призначення на первинні офіцерські посади випускників російських вищих військово-навчальних закладів”, - повідомив Гуцуляк.

 

Водночас, для підвищення рівня спеціальної підготовки диверсійно-розвідувальних груп та снайперських пар, через неконтрольовані Україною ділянки кордону продовжують прибувати військовослужбовці з елітних підрозділів спецпризначення ЗС РФ.

 

За словами речника Міноборони, новоприбулі на окуповану територію кадрові російські військовослужбовці відрізняються вкрай негативним ставленням до місцевого населення, особливо до так званих “нових громадян Росії”, які працюють в системі тилового забезпечення противника. У зв’язку з цим зросла кількість застосування зброї при виникненні конфліктних ситуацій.

 

“Зокрема, 15 вересня при намаганні застосувати зброю у громадському  місці під час  суперечки з представниками так званих “місцевих правоохоронних органів”, було важко поранено російського окупанта”, - розповів Гуцуляк.

 

Як повідомлялося, упродовж доби 17 вересня збройні формування Російської Федерації та її найманці 11 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, у наслідок чого один військовослужбовець Збройних сил України зі складу Об'єднаних сил загинув, два – отримали поранення. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.