НОВИНИ

Рада підтримала закон про зменшення тиску на бізнес

За документ проголосували 347 депутатів.

Верховна рада України 18 вересня підтримала в другому читанні законопроект " Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес" (№1080).

 

За документ проголосували 347 народних депутатів.

 

У пояснювальній записці до закону зазначено, що законопроектом пропонується внести зміни до Кримінального кодексу України, згідно з якими виключити статтю 205 Кримінального кодексу України, за якою визнається кримінально караним створення або придбання суб'єктів підприємницької діяльності (юридичних осіб) з метою прикриття незаконної діяльності або здійснення видів діяльності, щодо яких є заборона.

 

Також законопроектом передбачено підвищити розмір сум фактичного ненадходження до бюджету податків, зборів і інших обов'язкових платежів для встановлення наявності ознак складів кримінальних правопорушень, передбачених статтею 212 Кримінального кодексу України.

 

Як повідомлялося, у середу, 18 вересня, Верховна Рада відмовилася скасувати законопроект президента Володимира Зеленського про імпічмент глави держави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.