НОВИНИ

Справа проти українських моряків триває навіть після їх звільнення - адвокат

Як повідомив Полозов, українці досі перебувають у статусі обвинувачуваних.

У Росії досі розглядають кримінальну справу проти звільнених українських моряків. Про це написав адвокат моряків Микола  у Facebook

 

"Сьогодні відвідав Слідче управління ФСБ Росії у справі військовополонених українських моряків. Робота у справі військовополонених українських моряків триває навіть після їхнього звільнення", - зазначив він.

 

Адвокат додав, що українці досі залишаються у статусі обвинувачуваних. Справа наразі перебуває на стадії ознайомлення з матеріалами кримінального провадження. 

 

"Наші адвокати активно знайомляться з матеріалами. Наше завдання - домогтися виключення будь-яких несприятливих юридичних наслідків для звільнених моряків-героїв", - заявив Полозов.

 

Нагадаємо, 7 вересня між Україною та Росією відбувся обмін утримуваними особами. Офіс президента України оприлюднив список з 35 українців, звільнених з російських в'язниць.  Так, до України повернулися 11 незаконно засуджених у Росії співгромадян, а також 24 моряки, яких Росія захопила в районі Керченської протоки у листопаді 2018 року.
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.