НОВИНИ

"МГБ ЛНР" прагне захистити молодь від "агресивних субкультур"

В "ЛНР" підліткам забороняють вступати в "екстремістські" та "терористичні" організації.

В 2018 році вчителів та викладачів навчальних закладів так званої "ЛНР" зобов'язали провести серію кураторських годин щодо виховання місцевої молоді. Пам'ятка, якою мали послуговуватися при цьому педагоги, була розроблена в кабінетах так званого "МГБ ЛНР". Про це повідомляють власні джерела Тижня.

 

Загалом, щоб пам'ятка була створена для "підвищення правового виховання та правової свідомості молодого покоління".

 

 

З перших сторінок пам'ятка закликає молодь не вступати в "агресивні" субкультури та перераховує поширені "небажані" : ультрас "Околофутбола", "Коловраты" і т.д. Різко засуджується слов'янська символіка, адже це часто символізує про причетність до "фашистських\екстремістських\терористичних" організацій.

 

За причетність до таких організацій підозрюваного чекає штраф або 15 діб позбавлення волі.

 

Окрім того, автори пам'ятки вирішили нагадати місцевій молоді, що таке дрібне хуліганство, хуліганство, екстремізм, тероризм та яке покарання їм "світить" прикріпивши окремі статті адміністративного та кримінального "кодексу" так званої "ЛНР" до тексту. Варто зазначити, що націоналізм теж вважається різновидом екстремізму.


"Молодіжний екстремізм є особливою формою активності молодих людей, яка виходить за рамки загальноприйнятих норм, типів, форм поведінки і спрямована на руйнування соціальної системи або будь-якої її частини. Така активність є усвідомленою і має ідеологічне обгрунтування або в формі стрункої ідеологічної концепції (націоналізм, фашизм, ісламізм, панслов'янізм і т.д.), або у вигляді уривчастих символів і гасел. І в тому, і в іншому випадку, носій екстремістської активності здійснює дії, спрямовані на заподіяння шкоди іншій, соціальної групи, суспільству або державі в цілому, маючи на увазі при цьому будь-яку ідею, концепцію або теорію." - йдеться в пам'ятці.
 

 

Окрім цього, в "ЛНР" закликають боротися з самогубставми, пивним підлітковим алкоголізмом та курінням. Зупиняти підліткові суїциди рекомендують усмішкою, адже "усмішка та негативні думки несумісні".

 

"Підлітки і молодь є найбільш активними учасниками конфліктів і різного роду деструктивних організацій, в тому числі екстремістського спрямування. Сучасне молоде покоління республіки( так званої "ЛНР" - ред.) схильне до екстремізму і тому вимагає пильної уваги і вивчення. Сучасна молодь стоїть перед обличчям великих змін, великий невизначеності та невпевненості, що, в свою чергу, підвищує тривогу за своє майбутнє і породжує бажання зняти цю тривогу, на жаль, не завжди конструктивними способами." - йдеться в пам'ятці.

 

Остання ілюстрація в пам'ятці для молоді терористичної організації "ЛНР" виглядає особливо цинічно.

Нагадаємо, так зване "Міністерство освіти і науки" терористичного угруповання "ЛНР" видало наказ поінформувати під підпис усіх працівників освіти про неприпустимість виїзду на неокуповану територію України та в "сіру зону" через "небезпеку затримання спецслужбами України".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.