НОВИНИ

Україна веде переговори з МВФ про новий кредит – Bloomberg

Інформація офіційно не розголошується, оскільки переговори з цього питання наразі тривають.

Нова українська влада і Міжнародний валютний фонд ведуть переговори про можливість надання нового кредитування Україні в розмірі до $5 млрд.  Про це повідомляє інформагентство Bloomberg.

 

"Україна домовляється про отримання нового кредиту від Міжнародного валютного фонду в розмірі близько $5 млрд", - зазначається в повідомленні.

 

При цьому уточнюється що йдеться про EFF - програму розширеного фінансування МВФ терміном до трьох років, яка може замінити короткострокову програму кредитування Stand By, щоби допомогти Україні подолати складний період президентських і парламентських виборів.

 

Інформація офіційно не розголошується, оскільки переговори з цього питання наразі тривають.

 

Нагадаємо, у 2015-ому Україна замість незавершеної програми stand-by 2014 року уклала з МВФ програму розширеного фінансування EFF, яку також у грудні 2018 року було замінено на поточну програму stand-by.

 

Як заявила міністр фінансів Оксана Маркарова, Кабінет міністрів працюватиме над тим, щоб програма співпраці з МВФ стала останньою.

 

За даними прем'єр-міністра Олексія Гончарука, наступний візит місії МВФ до України очікується з 10 до 24 вересня 2019-го.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.