НОВИНИ

Україна ніколи не погоджувалася на "формулу Штайнмайєра" - Єлісєєв

Український дипломат Костянтин Єлісєєв наголосив, що глава держави не міг погоджувати те, що потребує згоди парламенту.

Колишній заступник глави Адміністрації президента часів Порошенка Костянтин Єлісєєв заявив, що Україна ніколи не погоджувалася на "формулу Штайнмайєра". Про це у п'ятницю, 13 вересня, український дипломат написав у Twitter.

 

"Як ексучасник нормандських переговорів на рівні дипрадників роз'яснюю: за принципом "нічого не погоджено, поки все не погоджено", Україна ніколи не давала і не могла дати згоду на формулу Штайнмайєра. Глава держави не міг погоджувати те, що потребує згоди ВР. РФ розставляє пастки", - зазначив екс-заступник глави АП Петра Порошенка.

 

Раніше міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що "формулу Штайнмайєра" ще у 2016 році узгодив п’ятий президент України Петро Порошенко.


Як відомо, "формула Штайнмайєра" передбачає порядок набуття чинності статтями "закону про особливий статус Донбасу" після проведення в ОРДЛО демократичних виборів.

 

Україна ж наполягає на поверненні контролю над кордоном і повному виведенні незаконних збройних формувань з території ОРДЛО, після чого стане можливим проведення місцевих виборів на Донбасі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.