НОВИНИ

Військовий арсенал у Калинівці відновив роботу — Міноборони

Зазначається, що пожежні, спостережні пости та патрулі продовжують нести службу у посиленому складі.

Після ліквідації займання сухої трави на технічній території повністю відновив роботу 48-й військовий арсенал поблизу м. Калинівка. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

 

“48-й військовий арсенал поблизу м. Калинівка, що на Вінниччині, після ліквідації вчорашнього займання на технічній території, повністю відновив роботу”, - йдеться в повідомленні.

 

До того ж, за словами командира військової частини Миколи Батюка, пожежні, спостережні пости та патрулі продовжують нести службу у посиленому складі.

 

“Це триватиме доти, поки не зменшиться небезпека самозаймань через суху погоду”, - зазначив Батюк.

 

Також він додав, що утилізацію боєприпасів, які неможливо транспортувати, наразі призупинено.

 

Нагадаємо, 11 вересня на складах Міністерства оборони України в Калинівці Вінницької області сталися вибухи. Їх спричинило горіння сухої трави на площі до 1,5 га.

 

У 2017 році у Калинівці також сталася пожежа на військових складах з боєприпасами Міністерства оборони.

 

Прокуратура кваліфікувала подію як диверсію.

 

За даними Генштабу ЗСУ, під час пожежі та детонації снарядів на військових складах залишилися неушкодженими 70% території арсеналу. Експертиза встановила, що підрив складу з боєприпасами стався всередині бункера.

 

Генеральна прокуратура вирішила засекретити рішення судів у справі про вибух на арсеналі Міноборони в Калинівці Вінницької області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.