НОВИНИ

Держбюро розслідувань проводить обшуки в Укробронпромі

Обшуки проходять на концерні Укробронпром і на підприємствах-експортерах.

Державне бюро розслідувань проводить обшуки на концерні "Укробронпром" та на підприємствах-експортерах, що входять до його складу. Про це повідомляє директор ДБР Роман Труба у своєму Telegram-каналі.

 

Зокрема, обшуки відбуваються в рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом зловживання службовим становищем посадових осіб правління Національного банку України у 2016 році.

 

 "Всі слідчі дії, які там відбуваються, санкціоновані. Відбуваються вони в рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом зловживання службовим становищем посадових осіб правління Національного банку України у 2016 році", - написав Труба.

 

За словами Труби, слідчі вилучають документи та інші речі, які матимуть доказове значення. Він додав, що в "Укроборонпромі" не перешкоджають роботі ДБР і не чинять тиск.

 

"Слідчі спокійно і безперешкодно роблять свою роботу - вилучають документи та інші речі, які будуть мати доказове значення. Ніякого тиску з боку ДБР, ніяких перешкод з боку "Укроборонпрому" поки немає", - повідомив глава ДБР.

 

Нагадаємо, що 7 вересня президент України Володимир Зеленський призначив двох членів наглядової ради держконцерну «Укроборонпром».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.