НОВИНИ

Рада прийняла за основу проект закону про скасування однорічного планування дорожніх робіт

Відповідне рішення підтримали 337 народних депутатів.

Верховна Рада підтримала за основу у першому читанні законопроект щодо запровадження середньострокового планування розвитку й утримання доріг загального користування. Про це йдеться на сайті парламенту за 12 вересня.

 

Мова йде про законопроект №1041 «Про внесення змін до закону "Про джерела фінансування дорожнього господарства України». «За» проголосували 337 депутатів.

 

У пояснювальній записці до проекту зазначено, що для реалізації будівельного об’єкту в дорожній галузі в середньому необхідно 1,5 роки. Мова йде про затвердження переліку об’єктів урядом на відповідний рік, проведення закупівлі на розробку проектної документації, безпосередньо розробку, проходження експертизи та затвердження проектної документації, оголошення процедури закупівлі на виконання робіт з капітального ремонту, отримання дозволу Державної архітектурно-будівельної інспекції, залучення атестованих відповідальних виконавців у будівництві, виконання робіт з капітального ремонту та здача об’єкту в експлуатацію.

 

«Серйозний інфраструктурний проект в межах одного року реалізувати важко», - сказано у записці.

 

Проект закону встановлює, що державна цільова економічна програма розвитку автодоріг затверджується урядом; щорічний перелік об’єктів загального користування держзначення затверджується центральним органом виконавчої влади, що формує держполітику у сфері дорожнього господарства; переліки об’єктів загального користування місцевого значення, комунальної власності у населених пунктах затверджує Рада міністрів Автономної Республіки Крим, відповідна обласна, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації за погодженням з ЦОВВ.

 

Нагадаємо, 11 вересня Верховна рада схвалила законопроект №1047 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю» і встановила штрафи за перевищення вагових норм.

 

Також ВР на засіданні 12 вересня відтермінувала штрафи для власників «єврономерів».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.