НОВИНИ

Рада закликала міжнародну спільноту посилити тиск на РФ через "вибори" в окупованому Криму

За ухвалення відповідної постанови №2119 в цілому проголосували 325 народних депутатів.

Верховна Рада у середу, 11 вересня, ухвалила заяву про невизнання легітимності так званих місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях України - в Автономній Республіці Крим і місті Севастополь. За ухвалення відповідної постанови №2119 в цілому проголосували 325 народних депутатів.

 

"У рамках колонізації окупованих територій Російська Федерація здійснює незаконні дії, у тому числі проводить вибори. Останні такі вибори до органів місцевої влади проводилися на території Російської Федерації і в тому числі Росією на території окупованих регіонів Автономна Республіка Крим і місто Севастополь 8 вересня. Ці вибори вже були визнані низкою держав як незаконні. Наша заява не поверне Крим, але стане чітким доказом того, що незалежно від того, яка Верховна Рада, якого скликання, в складі яких фракцій, - національною ідеєю України є повернення наших окупованих територій, наших громадян у склад української сім'ї", - заявив голова Комітету ВР з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Богдан Яременко, презентуючи документ.

 

За його словами, ухвалення цього документа заразом стане і чітким сигналом і військово-політичним суперникам України, і партнерам.

 

Ухвалення цієї заяви підтримали фракції всіх політичних сил, представлених у парламенті.

 

Раніше Яременко пояснював, що заяву буде направлено й до міжнародних організацій-партнерів України, зокрема до ПАРЄ.

 

Нагадаємо, 8 вересня російська окупаційна "влада" провела так звані місцеві "вибори" на території Криму.

 

Євросоюз заявив про невизнання цих «виборів».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.