НОВИНИ

Цемаха розглядають у якості підозрюваного у справі катастрофи рейсу MH17

Шанси появи Цемаха у суді у якості свідка мізерні.

Депутат Європарламенту від Нідерландів Каті Пірі заявила, що Володимира Цемаха, якого вважали ключовим свідком у справі катастрофи MH17, тепер розглядають в якості одного з підозрюваних. Про це повідомляє DW.

 

Зокрема, Каті Пірі вважає, що вимога Москви віддати їй Володимира Цемаха свідчить про відповідальність РФ у катастрофі MH17.

 

“За її словами, міжнародна слідча група (JIT) і нідерландський прокурор поширили лист, в якому говорилося про те, що відповідно до недавньої інформації, що з'явилася цього літа, тепер Цемаха розглядають в якості одного з підозрюваних”, - пише видання.

 

Також депутат Європарламенту впевнена, що немає практично ніяких шансів на те, що міжнародній слідчій групі JIT вдасться допитати Цемаха.

 

"Зрозуміло, ми можемо попросити Росію надати його для допиту. Але ми не настільки наївні. Якби Москва хотіла, щоб його можна було викликати на допит, вона б так не наголошувала на необхідності його видачі. Тому я боюся, що Цемах більше ніколи не з'явиться в суді в якості свідка ", - вважає депутат Каті Пірі.

 

Як повідомлялося, 7 вересня Нідерланди офіційно вимагали від Російської Федерації видачі обвинуваченого у справі про збитий "Боїнг" Володимира Цемаха, щойно той приземлився у "Внуково" разом з іншими обміняними особами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.