НОВИНИ

Кабмін призначив 14 заступників міністрів

Також були звільнені 9 заступників.

Кабінет Міністрів України призначив 14 заступників міністрів у різні міністерства. Про це повідомляється на сайті Кабміну.  

 

Зокрема, в Міністерство розвитку громад і територій призначені: Дмитро Живицький на посаду першого заступника міністра, В'ячеслав Негода - заступника міністра.

 

До Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства на посади заступників міністра призначені Світлана Панаіотіді та Дмитро Романович.

 

До Міністерства освіти і науки призначені: Юрій Полюхович - перший заступник міністра, Любомир Мандзій та Максим Ярмистий - заступники міністра.

 

До Міністерства охорони здоров'я призначені: Андрій Семиволос - перший заступник міністра, Михайло Загрійчук - заступник міністра, Младена Качурець - заступник міністра, Олена Сімоненко - заступник міністра з питань європейської інтеграції.

 

До Міністерства соціальної політики на посади заступників міністрів призначені Віталій Музиченко та Наталія Ненюченко.

 

До Міністерства юстиції на посаду заступника міністра призначено Валерію Коломієць.

 

Також у Міністерстві у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб уряд продовжив виконання обов'язків державного секретаря Людмили Дараган.

 

Крім того, Кабмін звільнив кількох заступників міністрів: Тетяну Максимець, Михайла Близнюка, Юлію Підкоморну, Анатолія Корзуна, Олега Шевчука, Павла Хобзея, Володимира Карандія, Юрія Рашкевича, В'ячеслава Негоду.

 

Як повідомлялося, у п’ятницю, 6 вересня, Кабінет міністрів України призначив нових заступників міністрів.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.