НОВИНИ

Сущенко розповів про подальші плани

Він продовжить працювати в журналістиці, а про політику ще не думав.

Український журналіст Роман Сущенко, звільнений з російського полону 7 вересня, має намір продовжити журналістську діяльність, а про політичну - не думав. Про це повідомляє Укрінформ.

 

 «Якщо говорити про громадську діяльність, такі наміри є. (…) З приводу політичного майбутнього… Я про це не думав, тому що це така архіскладна річ і царина», - сказав Сущенко.

 

 

Серед планів колишнього бранця Кремля – повернення до журналістської діяльності, участь у громадських проектах з підтримки українських політв’язнів у РФ.

 

«Звісна річ, я планую повернутися в агенцію (Укрінформ – ред.). Є плани поділитися цим досвідом у рукописному та відео-форматах», - сказав журналіст.

 

Він наголосив на тому, що в полоні залишається близько сотні політичних бранців, яких необхідно визволяти.

 

«А ще там майже 100 людей сидить. Потрібно їх звільняти. Тому, будь ласка, я відкритий і готовий ділитися вимушено набутим досвідом. Маю своє бачення, воно вузьке, оскільки я перебував як в’язень. А як діяти на вищих рівнях - це вже не моя компетенція. Але якщо будуть якісь виникати запитання - з радістю поділюся», - сказав Сущенко.

 

Серед справ, які він має намір здійснити найближчим часом, журналіст назвав проведення аукціону своїх робіт, аби зібрати кошти для організації, яка опікується полоненими й політв’язнями.

 

Як повідомлялося, у середу, 11 вересня, розпочалась перша після звільнення з російського полону прес-конференція українського журналіста Романа Сущенка, який 7 вересня повернувся в Україну в рамках обміну з РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.