НОВИНИ

Рада виключила із закону статтю про створення комісії з питань приватизації

Внесено зміни до закону України "Про приватизацію державного і комунального майна".

Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення зміни до закону України "Про приватизацію державного і комунального майна" (№1037), яким вилучається стаття про створення комісії з питань приватизації.

 

Зміни до закону підтримали 313 народних депутатів.

 

Метою закону є приведення норм закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» у відповідність до норм Конституції України.

 

Рішенням депутатів, згідно до вимог Конституції України, було виключено статтю 9 закону «Про приватизацію державного і комунального майна».

 

Відповідно до статті 89 Конституції України Верховна Рада України для здійснення законопроектної роботи, підготовки і попереднього розгляду питань створює з числа народних депутатів України комітети Верховної Ради України. Крім того, Рада може створювати тимчасові спеціальні та тимчасові слідчі комісії.

 

Разом з тим, статтею 9 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» було встановлено, створення спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації.

 

Відтак, стаття 9 Закону суперечить Конституції України, за якими створення спеціальних контрольних комісій до повноважень Верховної Ради України не віднесено.

 

Як повідомлялося, Верховна рада 11 вересня схвалила законопроект №1047 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.