НОВИНИ

Рада розгляне законопроект про незаконне збагачення у першому читанні

Також у порядку денному зазначені законопроекти стосовно економічної політики.

У середу, 11 вересня, Верховна рада розгляне законопроект про незаконне збагачення у першому читанні. Про це йдеться у порядку денному Ради.

 

Зокрема У Верховній Раді планують розглянути законопроект №1031 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за набуття таких активів".

 

Також законопроект №1029 щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції. Згідно з яким, голову НАЗК призначатиме на посаду Кабінет Міністрів України за результатами відкритого конкурсного відбору.

 

Крім того, на засіданні депутати мають розглянути законопроект №1047 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю", №1065 щодо вдосконалення правової охорони географічних назв, №1068 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про стандартизацію".

 

Парламентарії також планують ухвалити законопроекти №1052 "Про внесення змін до Закону України "Про будівельні норми" щодо удосконалення нормування у будівництві", №1081 щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

 

Також порядок денний передбачає розгляд законопроектів №1037 "Про внесення зміни до Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна"; №1059 щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні, №1085 щодо захисту прав споживачів фінансових послуг; №1070 щодо вдосконалення процедури проведення фінансової реструктуризації; №1072 про внесення змін до Податкового кодексу щодо подання єдиної звітності з ЄСВ і ПДФО.

 

Як повідомлялося, Верховна Рада України 10 вересня в першому читанні підтримала президентський законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури" (№1032).

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.