НОВИНИ

Парламент підтримав поправки Зеленського до закону про Антикорупційний суд

Водночас було ухвалено рішення про скорочення вдвічі строків підготовки документу до другого читання, за що проголосували 294 депутата.

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроект "Про внесення зміни до закону "Про Вищий антикорупційний суд" (щодо початку роботи суду)". Відповідне рішення підтримали 345 народних депутатів.

 

Водночас було ухвалено рішення про скорочення вдвічі строків підготовки документу до другого читання, за що проголосували 294 депутата.

 

Законопроект передбачає, що підсудність Вищого антикорупційного суду як суду першої, апеляційної інстанцій, слідчих суддів поширюється на кримінальні провадження, відомості про які внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань з дня початку роботи цього суду.

 

Пропонується водночас, щоб ця норма не поширювалася на кримінальні провадження, досудове розслідування у яких здійснює або здійснювало Національне антикорупційне бюро та закінчили прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

 

Також законопроект передбачає, що до ВАС передаються усі кримінальні провадження, досудове розслідування у яких завершено прокурорами САП і судовий розгляд яких судами першої, апеляційної інстанцій не завершено до дня початку роботи Вищого антикорупційного суду.

 

Як повідомлялося, 5 вересня в Україні запрацював Вищий антикорупційний суд. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги