НОВИНИ

Зеленський представив нового голову Рівненської ОДА

Новопризначений Віталій Коваль розповів про пріоритетні завдання області.

Президент України Володимир Зеленський представив нового голову Рівненської обласної державної адміністрації Віталія Коваля. Церемонія представлення транслювалася наживо на сторінці глави держави у Facebook.

 

"Я хочу, щоб ви спілкувалися з людьми, з молоддю. Я кажу кожному новому голові обласної адміністрації, що треба чути людей. Це не посада, це можливість зробити щось для України, а в цьому випадку ми говоримо про Рівненську область. А посада як дається, так і забирається. Сьогодні ми вам її даємо, вітаю", - сказав він у вівторок, 10 вересня, на зустрічі зі студентами Острозької академії, представляючи нового голову Рівненської ОДА.

 

Коваль, у свою чергу, зазначив, що Рівненська область тепер йде шляхом відкритості та безкомпромісності в ключових питаннях.

 

"Особливо нульової толерантності до корупції, в питаннях остаточної легалізації питань бурштину, незаконного вирубування наших лісів, розвитку діалогу бізнесу та влади, особливо з правоохоронними органами. Правоохоронні органи - це органи, які забезпечують законність і порядок на нашій території, а в жодному разі не тиснуть на бізнес", - наголосив він.

 

Коваль зазначив, що поставлені президентом Зеленським пріоритетні завдання - створення робочих місць, залучення інвестицій.

 

"Президент особисто гарантував кожну гривню, яку буде залучено в регіон", - наголосив він.

 

Віталій Коваль у 2004-2006 роках працював у кредитному департаменті Укргазбанку, потім зайнявся приватним бізнесом у сфері оптово-роздрібної торгівлі, був гендиректором та директором кількох компаній, що займалися експортом зернових культур, агрохімії, нафтопродуктів, транспортними послугами, логістикою. З 2016 року був директором ТОВ "ВВВ Монтаж".

 

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський призначив Віталія Туринка новим головою Запорізької обласної державної адміністрації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.