НОВИНИ

ПАРЄ моніторитиме хід слідства збиття літака рейсу МН17

Перебування Цемаха в Росії, не означає, що він не співпрацюватиме у слідстві.

У Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) призначать доповідача з моніторингу розслідування та притягнення до відповідальності за збиття пасажирського літака рейсу МН17. Про це заявила голова комітету ПАРЄ з правових питань та прав людини Порхідур Сунна Аверсдоттір.

 

"Я хочу відзначити, що на початку жовтня, як голова комітету, призначу доповідача з повноваженнями оцінювати прогрес, зроблений під час розслідування цієї трагедії та притягнення причетних до відповідальності", - заявила Аверсдоттір.

 

Вона акож наголосила, свідок у збитті літака рейсу МН17 Володимир Цемах, який був у списках на обмін 7 вересня між Росією і Україною, повинен бути доступний для нідерландської влади.

 

"Факт, що Україна дозволила Цемаху відбути до Росії, не означає, що він більше не співпрацюватиме у слідстві щодо цієї жахливої події", - зазначила Аверсдоттір.

 

Як повідмлялося, офіційний представник федерального уряду Німеччини Штеффен Зайберт 9 вересня заявив, що передача Росії бойовика Володимира Цемаха не означає, що винних не притягнуть до справедливості.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.