НОВИНИ

США в ОБСЄ закликали Росію звільнити решту українських політв’язнів

Американський представник Джеймс Гілмор назвав обмін "реальним досягненням новообраного президента України Зеленського".

Постійний представник Сполучених Штатів Америки при ОБСЄ Джеймс Гілмор високо оцінив взаємне звільнення Україною і Росією утримуваних осіб та закликав Російську Федерацію звільнити решту незаконно утримуваних українців. Про це йдеться у відповідному прес-релізі.

 

"Звільнення цих осіб є важливим кроком уперед у напрямку остаточного врегулювання конфлікту на Сході України шляхом переговорів", - заявив глава американської місії.

 

Він зазначив, що це зниження напруженості "відбувається на тлі недавнього відновлення режиму припинення вогню вздовж лінії зіткнення в зоні конфлікту на Сході України".

 

Американський представник назвав обмін "реальним досягненням новообраного президента України Зеленського".

 

"Місія США при ОБСЄ рішуче закликала Росію звільнити цих ув'язнених. Ми настійно закликаємо Росію припинити свою агресію на Сході України й у Криму та звільнити всіх тих, хто ще залишається в несправедливому ув'язненні", - зазначив Гілмор.

 

Як повідомлялося, у суботу, 7 вересня, між Україною та Росією відбувся обмін утримуваними особами. Офіс президента України оприлюднив список з 35 українців, звільнених з російських в'язниць. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.