НОВИНИ

Медики: у "Феофанії" перебувають 8 звільнених українців

Невідкладних важких станів немає.

У лікарні "Феофанія" перебувають 8 колишніх політичних в'язнів Кремля, невідкладних важких станів немає. Про це 9 вересня розповів головний лікар "Феофанії" Ігор Семенів під час прес-конференції.

 

"Зараз у нас знаходиться 8 людей, які поступили в суботу і 8 родичів. Всі вони також оформлені на стаціонарне лікування і ми також їм проводимо певне обстеження”, - заявив Семенів.

 

Головний лікар "Феофанії" повідомив, що з 7 вересня були зроблені певні обстеження та поставлені попередні діагнози для звільнених українців. У понеділок, 9 вересня, планується більш деталізований діагностичний пошук, після якого можливо колишні політв’язні будуть направлені в інші підрозділи для лікування.

 

"Вкрай важких немає. Є дехто в доброму чи задовільному стані, дехто в не зовсім задовільному стані, який буде потребувати більш інтенсивного лікування. Кожен абсолютно в різному стані: хтось важчий, хтось легший. Єдине, що можу сказати, вкрай важких немає", - повідомив Семенів.

 

Також він підкреслив, що говорити про діагнози, згідно з чинним законодавством, медики не мають права. “Але дуже важливим далі етапом лікування є психологічне лікування…Працюють наші психотерапевти, психіатри”, - наголосив Семенів.

 

За словами лікаря, Станіслава Клиха перевили в спеціалізоване відділення військового госпіталю, бо він потребує спеціалізованої медичної допомоги, а в "Феофанії" по профілю її не могли надати.

 

Лікар також розповів, що Олег Сенцов перебуває поза межами лікарні, але постійно знаходиться на зв'язку. Наразі у лікарні очікують матір Сенцова, яка потребує обстеження та медичної допомоги.

 

Роман Сущенко проходитиме обстеження в амбулаторному режимі.

 

Як повідомлялося, 7 вересня українських моряків разом з їхніми рідними привезли у військовий госпіталь у Києві, а інших звільнених українців - у "Феофанію".

 

Нагадаємо, у суботу, 7 вересня, о 13:30 спецборт з українцями, які були звільнені в Російській Федерації в рамках обміну утримуваними особами, приземлився в аеропорту "Бориспіль".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.