НОВИНИ

Британський суд визнав дії Джонсона законними

Оскарження судового рішення очікують заслухати 17 вересня.

Британський суд 6 вересня відхилив заяву активістки Джин Міллер щодо незаконних дій прем’єр-міністра Бориса Джонсона щодо Brexit. Про це повідомляє The Guardian.

 

“Троє найважливіших суддів Англії та Уельсу відхилили її (Джин Міллер – ред.) заяву, в якій йшлося, що прем'єр-міністр діяв протизаконно, даючи поради королеві припинити роботу парламенту з наступного тижня в момент значних політичних потрясінь”, - пише видання.

 

Позов до Верховного суду подала Джина Міллер, до неї приєднався колишній прем'єр-міністр Британії Джон Мейджор. Після отримання інформації про рішення суду Міллер заявила, що збирається подати на апеляцію та боротися далі.

 

 «Ми сьогодні дуже розчаровані судом. Ми твердо віримо, що парламентський суверенітет є основою стабільності та майбутнього нашої країни і тому варто боротися, щоб захистити його. Оскільки наша політика стає щораз хаотичнішою, тим важливішим є те, що засідає парламент. Тому ми раді, що судді дали дозвіл на апеляцію до вищого суду на тій підставі, що наша справа є важливою”, - заявила Міллер.

 

Оскарження справи у Вищому суді планується 17 вересня.

 

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що швидше «помре у канаві», ніж проситиме Брюссель відкласти Brexit.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.