НОВИНИ

НБУ заявив про тиск на Гонтареву

Нацбанк звертається до правоохоронців для розслідування та захисту посадовців банку.

Правління Національного банку України заявило про наявність організованого та цілеспрямованого тиску на колишню Голову НБУ Валерію Гонтареву. Про це 5 вересня повідомила фінустанова у Facebook.


“Низка останніх інцидентів, які сталися з Валерією Гонтаревою та її сім’єю у Лондоні та Києві, може свідчити про наявність організованого та цілеспрямованого психологічного та фізичного тиску на колишню Голову НБУ”, - сказано в повідомленні.

 

Зокрема НБУ розцінює останні події як реальну загрозу особистій недоторканності посадовців центрального банку, які працюють над реформами фінансового сектору.

 

“Правління НБУ звертається до правоохоронних органів із проханням забезпечити проведення оперативного неупередженого розслідування цих інцидентів та притягнути винуватців до відповідальності, забезпечити захист життя та здоров'я ексголови НБУ, поточного керівництва і співробітників Національного банку як конституційних прав кожного українця”, - повідомляє відомство.

 

Як повідомлялося, у ніч на 5 вересня в Києві згорів автомобіль, зареєстрований на невістку екс-глави НБУ Валерії Гонтаревої, яку також звуть Валерія Гонтарева.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.