НОВИНИ

Ройтбурд оскаржить своє звільнення у суді

Художник вважає рішення обласної ради таким, що "суперечить здоровому глуздові і законодавству".

Звільнений Одеською облрадою з посади директора Одеського художнього музею митець Олександр Ройтбурд оскаржить рішення облради. Про це у середу, 4 вересня, повідомила заступник директора Одеського художнього музею з розвитку Олександра Ковальчук агентству «Укрінформ».

 

«Олександр Ройтбурд вважає рішення облради неправомірним і оскаржуватиме його в суді після одержання відповідних документів про розірвання контракту», - заявила вона.

 

Ковальчук додала, що обурені рішенням облради члени ініціативної групи закликали одеситів прийти 7 вересня до Одеської облради на мітинг «Поверніть нам Ройтбурда».

 

Сам Ройтбурд у коментарі Радіо Свобода охарактеризував рішення про своє дострокове звільнення як таке, що належить скоріше до сфери психопатології, ніж юриспруденції.

 

"Рішення облради є неправомірним, - вважає художник, - воно суперечить і здоровому глузду, і законодавству. Це рішення швидше зі сфери психопатології, ніж юриспруденції, тому буде оскаржене", - заявив він.

 

Нагадаємо, 4 вересня Одеська обласна рада достроково розірвала п'ятирічний контракт з директором Одеського художнього музею художником Олександром Ройтбурдом.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.