НОВИНИ

Зеленський оголосив про масштабну приватизацію

Уряд сформує перелік стратегічних підприємств, які не підлягають приватизації.

Президент України Володимир Зеленський доручив уряду та парламенту розпочати масштабну приватизацію. Про це президент заявив під час зустрічі з керівництвом Верховної Ради, уряду і правоохоронних органів в Офісі Президента.

 

"Розпочати підготовку великих державних компаній до приватизації із залученням інвестиційних радників. Термін - до 1 грудня 2019 року", - наголосив Зеленський.

 

Він також доручив передати до 1 грудня 2019 року близько 500 держпідприємств Фонду державного майна для малої приватизації, для подальшого продажу через Prozorro. Продажі.

 

Крім того, президент дав доручення прем'єр-міністру Олексію Гончаруку і міністру економіки Тимофію Милованову сформувати перелік стратегічних підприємств, які не підлягають приватизації.

 

"Прийняти законопроект про скасування переліку об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації. Термін - до 1 жовтня 2019 року. Відповідальні - Голова Верховної Ради Дмитро Разумков та голова депутатської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія. Уряду - сформувати перелік стратегічних підприємств, які не підлягають приватизації. За конкретний список відповідальні прем’єр-міністр України Олексій Гончарук та міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов", - сказав Зеленський.

 

Як повідомлялося, прем'єр-міністр України Олексій Гончарук на нараді з президентом Володимиром Зеленським озвучив термінові завдання Кабінету міністрів на наступні кілька тижнів. Серед завдань - підготовка до переговорів по транзиту газу та держбюджет на 2020 рік.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.