НОВИНИ

У Кабміні озвучили завдання на наступні тижні

З-поміж них - підготовка до переговорів по транзиту газу та держбюджет на 2020 рік.

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук на нараді з президентом Володимиром Зеленським озвучив термінові завдання Кабінету міністрів на наступні кілька тижнів. 

 

Серед завдань - підготовка до переговорів по транзиту газу та держбюджет на 2020 рік.

 

"Серед важливих термінових завдань на наступні пару тижнів - підготовка до візиту МВФ, підготовка до переговорів до транзиту газу, підготовка держбюджету на наступний рік, підготовка реформи з управління держактивами і великої приватизації, запуск системи енергоефективності, подолання рейдерства", - заявив Гончарук.

 

Прем'єр також назвав основні цілі Кабміну на наступні 5 років.

 

"Основні цілі, які поставлені на наступні 5 років: це економічне зростання. Ми поставили мету, щоб економіка України зросла мінімум на 40%. Розвиток інфраструктури та зв'язку, подолання бідності, тарифи - зараз думаємо на тим, яким чином цю проблему вирішити. Цифра в платіжці має бути меншою. Істотне зменшення рівня шкідливих викидів. Позитивна демографічна динаміка. Ефективна держава в смартфоні", - зазначив прем'єр.

 

Як повідомлялося, прем'єр-міністр України Олексій Гончарук анонсував відмову від паперового документообігу в державних органах з 1 жовтня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.