НОВИНИ

Гончарук анонсував відмову від паперового документообігу в держорганах

2020 рік стане роком тотальної цифровізації країни.

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук анонсував відмову від паперового документообігу в державних органах з 1 жовтня. Про це він розповів на нараді з президентом Володимиром Зеленським. 

 

"З 1 жовтня ми плануємо повністю відмовитися від паперового обігу. Ми плануємо заборонити використання і обмін між державними органами папірцями. Це дуже амбітне завдання, яке стоїть перед міністром Кабінету міністрів", - зазначив прем’єр.

 

2020 рік стане роком тотальної цифровізації країни, це означає, що після 2020 року Україна має бути повністю у смартфоні.

 

«До наступного року ми підготуємо план цифровізації, і 2020 рік стане роком тотальної цифровізації країни. За 2020 рік ми маємо цифровізувати все, що не встигнемо в цьому, а в цьому році ми встигнемо багато. Це не означає, що ми відкладаємо цю роботу на майбутнє, це означає, що після 2020 року українська держава має бути повністю у смартфоні», - сказав прем'єр.

 

Як повідомлялося, Верховна Рада дев'ятого скликання у четвер, 29 серпня, призначила прем'єр-міністром України заступника Офісу президента Олексія Гончарука. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.