НОВИНИ

Аваков призначив своїм радником екс-прокурора Кавуна

Новий радник координуватиме роботу міністерства в Харківській області.

Арсен Аваков призначив радником міністра внутрішніх справ на громадських засадах Дмитра Кавуна. Про це повідомляє прес-служба МВС України.

 

Міністр МВС підписав відповідний наказ.

 

«Призначити Кавуна Дмитра радником міністром внутрішніх справ України (на громадських засадах)», - йдеться в тексті документу.

 

Сфера діяльності нового радника – координація роботи підрозділів міністерства в Харківській області. «Задача – підсилити цей напрямок, максимально використовувати знання та досвід, а також володіння обстановкою в області. І, звичайно, подолання злочинності в області, корупції та інші задачі, які перед собою ставить міністерство в Харківській області», - сказав Дмитро Кавун.

 

Як зазначає відомство, Дмитро Кавун закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, вчений ступінь отримав в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна. Протягом 2012-2014 років працював заступником прокурора Харківської області, координував нагляд за дотриманням закону правоохоронними органами області.

 

Як повідомлялося, 29 серпня президент України Володимир Зеленський запропонував на посаду міністра внутрішніх справ кандидатуру чинного глави МВС Арсена Авакова.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.