НОВИНИ

Зеленський і Пенс обговорили майбутню зустріч з Трампом

Також сторони обговорили ситуацію на Донбасі.

Президент України Володимир Зеленський обговорив з віце-президентом США Майком Пенсом майбутній візит до США і зустріч з президентом Дональдом Трампом. Про це повідомляє пресс-служба президента України.

 

Також сторони обговорили ситуацію на Донбасі і покрокову стратегію повернення миру в Україну. У свою чергу Пенс запевнив, що США не змінять позицію щодо підтримки територіальної цілісності та суверенітету України. У фокусі уваги сторін було надання військово-технічної допомоги Україні.

 

Крім того, Пенс підняв питання реформ, які буде проводити новий уряд, і боротьби з корупцією.

 

"Ми не просто будемо боротися з корупцією, ми повинні перемогти її. Ми запустили Антикорупційний суд, який починає працювати вже 5 вересня. Ми перезапускаємо інші антикорупційні органи, змінили голову Служби безпеки України, у нас новий Генеральний прокурор і нове молоде уряд. Ми дійсно налаштовані дозволити бізнесу, економіці розвиватися", - запевнив глава української держави.

 

Сторони також обговорили співробітництво в енергетичній сфері. Пенс особливо відзначив підтримку Сполученими Штатами незалежності України в енергетичному питанні.

 

Відзначимо, що мова йшла про майбутній візит Зеленського в США і зустрічі з Трампом.

 

Нагадаємо, тимчасовий повірений у справах Сполучених Штатів Америки в Україні Вільям Тейлор повідомив, що опрацьовується можливість зустрічі президентів США та України - Дональда Трампа і Володимира Зеленського у Варшаві та Нью-Йорку.

 

Раніше Зеленський розповів, коли зустрінеться з Трампом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.