НОВИНИ

США продовжать підтримувати Україну з питань безпеки - Пенс

Штати будуть продовжувати підтримувати народ України.

Віце-президент США Майк Пенс заявив, що США продовжать підтримувати Україну в сфері безпеки і територіальної цілісності. Про це він заявив у Варшаві під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським після завершення церемонії з нагоди 80-річчя початку Другої світової війни.

 

За словами Пенса, США будуть продовжувати підтримувати народ України, зокрема, з питань безпеки та територіальної цілісності, включаючи окупований Крим.

 

"Між США і Україною надзвичайно сильні відносини і ми завжди підтримуємо і стоїмо пліч-о-пліч з народом України. Це почалося ще з 2014 року, з цього часу ми підтримуємо територіальну цілісність України і народу України. Ми і надалі будемо продовжувати підтримувати народ України, зокрема, з питань безпеки та територіальної цілісності, включаючи і Крим", - сказав Пенс.

 

У свою чергу Зеленський подякував президента США Дональда Трампа.

 

"Я хочу подякувати президенту Трамп, передати йому подяку, що він привітав мене з перемогою", - сказав Зеленський.

 

Нагадаємо, тимчасовий повірений у справах Сполучених Штатів Америки в Україні Вільям Тейлор повідомив, що опрацьовується можливість зустрічі президентів США та України - Дональда Трампа і Володимира Зеленського у Варшаві та Нью-Йорку.

 

Раніше Зеленський розповів, коли зустрінеться з Трампом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.