НОВИНИ

Президент Польщі закликав Європу до рішучості, щоб не допустити нової військової агресії

Він навів у якості прикладів порушення кордонів держав, яке відбулося в 2008 році в Грузії і в 2014 в Україні

Президент Польщі Анджей Дуда заявив про необхідність протистояти новим військовим провокаціям, а також не допустити нової військової агресії. Про це він заявив у Варшаві на церемонії пам'яті на честь 80-річчя з дня початку Другої світової війни, передають Wiadomosci.

 

Президент Польщі привів в якості прикладів порушення кордонів держав і військової агресії, яке сталось в 2008 році в Грузії і в 2014 в Україні.

 

"Грузія в 2008 році, Україна в 2014 році. Донині окупація, військовополонені, провокації. Ми повинні бути рішучими. Ми несемо відповідальність перед суспільствами Європи і світу за те, що ніколи більше не буде озброєної агресії", - сказав Дуда, маючи на увазі дії Росії.

 

Нагадаємо, 31 серпня, Зеленський відбувся офіційний візит до Польщі. У Варшаві президент України провів зустріч з президентом Польщі.

 

Зазначимо, що до української делегації увійшли секретар Ради національної безпеки Олександр Данилюк, міністр закордонних справ Вадим Пристайко та голова української митниці Максим Нефьодов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.