НОВИНИ

В ОБСЄ висловили занепокоєння у зв'язку з обшуками на Суспільному

Представник Місії з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір закликав владу утримуватися від будь-якого тиску на незалежність суспільного мовника.

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір занепокоєний через повідомлення про обшуки в офісі Національної суспільної телерадіокомпанії України та у помешканні голови правління НСТУ Зураба Аласанії. Про це він написав у п'ятницю, 30 серпня, у Twitter.


"Я занепокоєний сьогоднішнім обшуком в офісі UA: Суспільне мовлення, а також в оселях медіаменеджерів компанії, у тому числі Зураба Аласанії. Я закликаю владу утримуватися від будь-якого тиску на незалежність суспільного мовника", – заявив Дезір.

 

Як повідомлялося, 30 серпня до головного офісу UA: Суспільне мовлення, телецентру «Олівець», прийшли з обшуком представники Державного бюро розслідувань у супроводі працівників Служби безпеки України. Також близько сьомої ранку з обшуком прийшли й у помешкання голови правління UA: Суспільне мовлення Зураба Аласанії, і в оселі кількох директорів департаментів телерадіокомпанії.

 

Згодом Зураб Аласанія підтвердив обшуки ДБР в його квартирі та розповів подробиці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.