НОВИНИ

Зеленський представив нового міністра оборони Загороднюка

Під час зустрічі президент подякував за роботу Полтораку.

Президент України Володимир Зеленський представив колективу Міністерства оборони нового міністра оборони Андрія Загороднюка. Пряма трансляція велася на сторінці офісу президента у Facebook.

 

“Вчора Рада підтримала нового міністра оборони Андрія Загороднюка. Я би дуже хотів, щоб ви теж підтримали цю людину. Чому? Тому що він безпосередньо фахівець в оборонних процесах, в оборонній галузі”, - зазначив Зеленський і додав, що екс-міністр Полторак підтримав кандидатуру Загороднюка.

 

Глава держави також подякував Степанові Полтораку за діяльність на посаді міністра оборони.

 

“Хочу подякувати і привітати, якщо можна — оплесками, пана Полторака. Для мене він завжди буде міністром оборони України”, - сказав президент.

 

Крім того, він подякував військовим і волонтерам за захист України.

 

“За всю ту велику працю я вам вдячний, що ви робите щодня. Це найважливіше, тому що у нас іде війна і саме ви бороните наші кордони. І нашим військовим, і нашим волонтерам я вдячний як професіоналам”, - звернувся Зеленський до колективу Міноборони.

 

Як повідомлялося, Верховна Рада дев'ятого скликання у четвер, 29 серпня, призначила на посаду міністра оборони України позаштатного радника президента Володимира Зеленського Андрія Загороднюка.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.