НОВИНИ

Екс-прем'єр Британії долучився до блокування зупинки роботи парламенту країни

Джон Мейджор приєднається до судового позову активістки Джини Міллер проти зупинення уряду до Brexit.

Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Джон Мейджор приєднується до судових дій, щоб спробувати заблокувати відсторонення парламенту до Brexit. Про це 30 серпня повідомляє агентство Reuters.

 

Джон Мейджор, прем'єр-міністр з 1990 по 1997 рік, приєднується до кампанії боротьби проти Brexit активістки Джини Міллер, для проведення судового перегляду наказу про закриття парламенту з середини вересня до середини жовтня.

 

"З огляду на неминуче затягування - і щоб уникнути дублювання зусиль та витрачання часу суду шляхом повторення - я маю намір отримати дозвіл суду на долучення до позову, який вже ініціювала Джина Міллер, а не розпочати окремі провадження ", - сказав Мейджор.

 

Зазначається, у разі долучення до позову, колишній прем'єр-міністр намагатиметься допомогти суду з точки зору колишнього міністра та прем’єр-міністра Великої Британії, щоб зупинити дії Бориса Джонсона.

 

Як повідомлялося, у середині жовтня британський прем'єр-міністр Борис Джонсон призупинить роботу парламенту. Це завадить депутатам ухвалити будь-які закони, які могли б перешкодити прем’єру провести «жорсткий» Брекзит 31 жовтня. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.