НОВИНИ

Укроборонпром повністю перейшов на електронний документообіг

Тепер доставки листів до адресатів скоротився з 2-5 діб до 1-2 годин, а погодження документів прискорилось до 2-3 годин.

В «Укроборонпромі» на всіх етапах діловодства перейшли електронний документообіг. Це перша державна структура в оборонній сфері, де відмовилися від паперової документації. Про це йдеться на сайті концерну.

 

«Укроборонпром», як і у випадку із запровадженням електронних майданчиків ProZorro, став одним із перших в Україні, хто запровадив електронну систему на всіх рівнях документообігу – отримання вхідної кореспонденції, вчинення резолюцій, спільна розробка та погодження документів, підпис документів кваліфікованим цифровим підписом та їх відправка», – розповів гендиректор концерну Павло Букін.

 

За його словами, час доставки листів до адресатів скоротився з 2-5 діб до 1-2 годин, а погодження документів прискорилось до 2-3 годин.

 

«Найбільшою перевагою електронного документообігу є безпрецедентна прозорість та контрольованість руху кожного документу, що абсолютно унеможливлює маніпуляції», – додав Букін, зазначивши, що наступним шляхом буде інтеграція machine learning в інформаційний простір.

 

Нагадаємо, секретаріат штаб-квартири НАТО прийняв рішення про включення України до переліку країн, що використовують програмне забезпечення Logistic Functional Area Services (LOFGAS).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.