НОВИНИ

Болтон обговорив з Лукашенком «українське питання» - ЗМІ

Білоруська сторона висунула свої пропозиції щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Президент Білорусі Александр Лукашенко і радник президента США з питань національної безпеки Джон Болтон обговорили питання війни на Донбасі. Про це  29 серпня повідомило білоруське агентство БЕЛТА, цитуючи коментар голови МЗС Білорусі Владіміра Макея щодо результатів переговорів у Мінську.

 

«Лукашенко виклав відому точку зору на ситуацію в Україні і наші пропозиції щодо того, як можна було б подолати цей конфлікт. Білоруська сторона вважає, що повинна бути, звичайно ж, щира зацікавленість залучених сторін. Коли сперечаються, чи треба Сполученим Штатам приєднуватися до цього формату з врегулювання конфлікту чи не треба, головне – владнати конфлікт», – сказав Макей.

 

«Якщо участь США та інших країн дозволить прискорити цей процес, то хто тоді проти? Я думаю, що всі погодяться з цим», – додав він.

 

Він також запевнив, що американська сторона поїхала з «чітким розумінням того, що Білорусь готова зробити все від неї залежне, щоб ситуація в сусідній державі вирішилася якомога швидше». За словами Макея, під час зустрічі була згадана робота тристоронньої контактної групи ОБСЄ та переговори в нормандському форматі кілька років тому.

 

Нагадаємо, 27 серпня Джон Болтон здійснив робочий візит в Україну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.