НОВИНИ

Рябошапка озвучив свої перші кроки на посаді генерального прокурора

Також він анонсував прихід нової команди в ГПУ.

Рябошапка пообіцяв привести у відомство нову команду, але вже після оновлення закону про прокуратуру. Про це повідомляє кореспондент Тижня з Верховної Ради.

 

Водночас із чинних заступників генерального прокурора щонайменше голова САП Назар Холодницький збереже посаду. Його не можна звільнити за законом. Рябошапка також відмовився відповісти, хто конкретно із заступників Юрія Луценка збереже посади або буде звільнений після його відставки. Він зауважив, що оновленню заважає чинне законодавство, яке не дозволяє звільнити всіх заступників, зокрема тих, які мають спеціальний статус.

 

Претендент на посаду генпрокурора не назвав також імен людей, яких приведе з собою у відомство. Він зауважив, що нова команда точно буде, але оновленню заважає законодавство, яке не дозволяє звільнити всіх чинних заступників, зокрема тих, які мають спеціальний статус. За його словами, на часі оновлення закону про прокуратуру, а вже після цього будуть рішучіші зміни.

 

''Нова команда вас порадує'', - заявив він журналістам.

 

Також Рябошапка пообіцяв посилену увагу справам, до яких прикуто посилену увагу суспільства, та корупції на високому рівні.

 

Нагадаємо, радник президента США з питань національної безпеки Джон Болтон 28 серпня повідомив, що з ним погодили кандидатуру Руслана Рябошапки на посаду Генерального прокурора України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.