НОВИНИ

Прем'єр-міністром України став Олексій Гончарук

Відповідне рішення підтримали 290 народних депутатів.

Верховна Рада дев'ятого скликання у четвер, 29 серпня, призначила прем'єр-міністром України заступника Офісу президента Олексія Гончарука. Відповідне рішення підтримали 290 народних депутатів.

 

 

Зауважимо, за освітою Гончарук юрист, працював керуючим партнером в одній з юридичних фірм. У 2014 році балотувався у народні депутати під №1 списку партії "Сила людей", яка тоді набрала 0,1% голосів. 

 

Згодом Гончарук був позаштатним радником скандального міністра екології Ігоря Шевченка, якого запам'ятали як людину, що літала на одному чартері з олігархом Олександром Онищенком. Далі нинішній заступник глави ОПУ працював радником першого віце-прем'єра Степана Кубіва. З 2015 року Гончарук очолив офіс ефективного реагування BRDO, який фінансує Європейський Союз. 

 

Цей офіс займається спрощенням системи державного регулювання у відносинах держави і бізнесу. 

 

Раніше президент Володимир Зеленський запропонував кандидатуру Гончарука на посаду очільника Кабінету міністрів. 

 

Як повідомлялося, Кабінет міністрів на чолі з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом склав повноваження перед новообраним парламентом. 

 

Нагадаємо, Верховна Рада України 9-го скликання у четвер, 29 серпня, о 13:00 почала перше пленарне засідання. Раніше пройшло урочисте засідання парламенту, під час якого новообрані народні депутати склали присягу.

 

Головою Верховної Ради став очільник партії "Слуга народу" Дмитро Разумков. Першим віце-спікером обрали народного депутата від партії "Слуга народу" Руслана Стефанчука. Віце-спікером стала народний депутат від "Батьківщини" Олена Кондратюк.

 

Зауважимо, під час першого засідання Ради парламентська фракція "Слуги народу" самостійно утворила коаліцію. Крім того, Рада сформувала та зареєструвала фракції політичних партій і депутатські групи. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.