НОВИНИ

Рада вирішила працювати до повного розгляду порядку денного

За відповідне рішення проголосували 359 народних депутатів.

Верховна Рада України 9-го скликання ухвалила рішення продовжити засідання у четвер, 29 серпня, до закінчення розгляду усіх питань порядку денного. За відповідне рішення проголосували 359 народних депутатів. 

 

Раніше підготовча група депутатів з організації урочистого засідання Верховної Ради дев'ятого скликання ухвалила порядок денний першої сесії, у якому 27 питань.

 

Так, сьогодні парламентарії оберуть Голову Верховної Ради та його заступників. Вони заслухають послання Президента про внутрішнє та зовнішнє становище України.

 

Крім того, депутати мають намір розглянути питання щодо призначення прем’єр-міністра, міністра оборони, міністра закордонних справ, а також загалом про формування складу КМУ. Вони також розглядатимуть питання про припинення повноважень народних депутатів, призначених до складу уряду, та звільнять з посад членів Кабміну.


Парламентарії розглянуть питання щодо переліку, кількісного складу і предмету відання комітетів ВР, оберуть їх керівників та заступників керівників.

 

Звільнення голови Служби безпеки України та генерального прокурора і призначення нових керівників цих органів також у планах на сьогодні.

 

У порядку денному також проект закону про внесення змін до Конституції України щодо недоторканності народних депутатів України.

 

Як повідомлялося, Верховна Рада України 9-го скликання у четвер, 29 серпня, о 13:00 почала перше пленарне засідання.

 

О 10:00 розпочалось урочисте засідання парламенту, під час якого новообрані народні депутати склали присягу.

 

Як повідомлялося, 21 липня 2019 року відбулися позачергові вибори народних депутатів України.

 

Центральна виборча комісія зареєструвала 424 нардепи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.