НОВИНИ

З'явився повний склад комітетів Ради 9-го скликання

Всього у новообраному парламенті буде 23 комітети.

У четвер, 29 серпня, з'явився повний список голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев'ятого скликання. Про це повідомляє кореспондент Тижня, посилаючись на джерело.

 

1) Комітет з питань аграрної та земельної політики:

  • голова Комітету - СОЛЬСЬКИЙ Микола Тарасович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • перший заступник голови Комітету - МЕЙДИЧ Олег Леонідович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
  • заступник голови Комітету - КОЛИХАЄВ Ігор Вікторович - народний депутат України, позафракційний;
  • заступник голови Комітету - ХАЛІМОН Павло Віталійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • заступник голови Комітету - ЧЕРНЯВСЬКИЙ Степан Миколайович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • секретар Комітету - ЧАЙКІВСЬКИЙ Іван Адамович - народний депутат України, позафракційний;

члени Комітету:

 

  • БОГДАНЕЦЬ Андрій Володимирович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • БУНІН Сергій Валерійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ГАЙДУ Олександр Васильович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ГЕРАСИМОВ Артур Володимирович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";
  • ГРИЩЕНКО Тетяна Миколаївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ГУЗЕНКО Максим Васильович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ІВЧЕНКО Вадим Євгенович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
  • КИРИЧЕНКО Микола Олександрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КОЛИХАЄВ Ігор Вікторович - народний депутат України, позафракційний; КОСТЮК Дмитро Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"; КУЧЕР Микола Іванович - народний депутат України, позафракційний;
  • ЛАБАЗЮК Сергій Петрович - народний депутат України, позафракційний;
  • ЛИТВИНЕНКО Сергій Анатолійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • МАТУСЕВИЧ Олександр Борисович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • НАГАЄВСЬКИЙ Артем Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • НІКІТІНА Марина Вікторівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ПЕТЬОВКА Василь Васильович - народний депутат України, позафракційний;
  • САЛІЙЧУК Олександр В’ячеславович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • СОЛОМЧУК Дмитро Вікторович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • СТОЛАР Вадим Михайлович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • ТАРАСОВ Олег Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ТИМОФІЙЧУК Володимир Ярославович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ХРИСТЕНКО Федір Володимирович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • ЧОРНОМОРОВ Артем Олегович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ШОЛ Маргарита Віталіївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"; ЮРЧИШИН Петро Васильович - народний депутат України, позафракційний;

2) Комітет з питань антикорупційної політики: 20

  • голова Комітету - КРАСНОСІЛЬСЬКА Анастасія Олегівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • перший заступник голови Комітету - ЮРЧИШИН Ярослав Романович - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";
  • заступник голови Комітету - МОШЕНЕЦЬ Олена Володимирівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • заступник голови Комітету - ЯНЧЕНКО Галина Ігорівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

члени Комітету:

 

  • БУРМІЧ Анатолій Петрович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • ЖМЕРЕНЕЦЬКИЙ Олексій Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ІВАНІСОВ Роман Валерійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КАБАЧЕНКО Володимир Вікторович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
  • КРАСОВ Олексій Ігорович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ОДАРЧЕНКО Андрій Миколайович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ПОЛЯКОВ Антон Едуардович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • СЛАВИЦЬКА Антоніна Керимівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • СТЕРНІЙЧУК Валерій Олександрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • СЮМАР Вікторія Петрівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";
  • ТКАЧЕНКО Олександр Михайлович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ФРІЗ Ірина Василівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";
  • ЧОРНИЙ Віктор Іванович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • ШИНКАРЕНКО Іван Анатолійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ЮРЧИШИН Ярослав Романович - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";

3) Комітет з питань бюджету: 36

  • голова Комітету - АРІСТОВ Юрій Юрійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • перший заступник голови Комітету - КРУЛЬКО Іван Іванович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
  • заступник голови Комітету - ГЕВКО Володимир Леонідович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • заступник голови Комітету - КОПАНЧУК Олена Євгенівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • заступник голови Комітету - ЛОПУШАНСЬКИЙ Андрій Ярославович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";
  • заступник голови Комітету - ТРУХІН Олександр Миколайович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • секретар Комітету - ЦАБАЛЬ Володимир Володимирович - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";

члени Комітету:

 

  • БОРТ Віталій Петрович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • ВАСИЛЕНКО Леся Володимирівна - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";
  • ГЕРМАН Денис Вадимович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ГНАТЕНКО Валерій Сергійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • ГОНЧАРЕНКО Олексій Олексійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";
  • ДЕРКАЧ Андрій Леонідович - народний депутат України, позафракційний;
  • ДРАБОВСЬКИЙ Анатолій Григорович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ДУНАЄВ Сергій Володимирович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • ЗАБУРАННА Леся Валентинівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ЗАДОРОЖНІЙ Микола Миколайович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ЗАРЕМСЬКИЙ Максим Валентинович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КАПТЄЛОВ Роман Володимирович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КУЗБИТ Юрій Михайлович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КУНАЄВ Артем Юрійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КІССЕ Антон Іванович - народний депутат України, позафракційний;
  • ЛАБА Михайло Михайлович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ЛУНЧЕНКО Валерій Валерійович - народний депутат України, позафракційний;
  • ЛЮШНЯК Микола Володимирович - народний депутат України, позафракційний;
  • МЕЙДИЧ Олег Леонідович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
  • ПАСІЧНИЙ Олександр Станіславович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ПУРТОВА Анна Анатоліївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ПУШКАРЕНКО Арсеній Михайлович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • РУДИК Сергій Ярославович - народний депутат України, позафракційний;
  • САЛАМАХА Орест Ігорович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • СЕВЕРИН Сергій Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ТІСТИК Ростислав Ярославович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ТРЕБУШКІН Руслан Валерійович - народний депутат України, позафракційний;
  • УРБАНСЬКИЙ Анатолій Ігорович - народний депутат України, позафракційний;
  • ШПАК Любов Олександрівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

4) Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики: 17

  • голова Комітету - ТКАЧЕНКО Олександр Владиславович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • перший заступник голови Комітету - КОНСТАНКЕВИЧ Ірина Мирославівна - народний депутат України, позафракційний;
  • заступник голови Комітету - КРАВЧУК Євгенія Михайлівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • заступник голови Комітету - ЛЕРОС Гео Багратович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • заступник голови Комітету - ПОТУРАЄВ Микита Русланович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • секретар Комітету - АБДУЛЛІН Олександр Рафкатович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

члени Комітету:

 

  • БОБЛЯХ Андрій Ростиславович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • БОГУЦЬКА Єлізавета Петрівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КАБАНОВ Олександр Євгенійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КАЧНИЙ Олександр Сталіноленович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • КНЯЖИЦЬКИЙ Микола Леонідович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";
  • КУЗЬМІН Ренат Равелійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • НАЛЬОТОВ Дмитро Олександрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ПАВЛЕНКО Юрій Олексійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • РЯБУХА Тетяна Василівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • СУШКО Павло Миколайович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ФЕДИНА Софія Романівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";

5) Комітет з питань екологічної політики та природокористування: 15

  • голова Комітету - БОНДАРЕНКО Олег Володимирович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • перший заступник голови Комітету - ІВАХІВ Степан Петрович - народний депутат України, позафракційний;
  • заступник голови Комітету - КРИВОРУЧКІНА Олена Володимирівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • заступник голови Комітету - МАРІКОВСЬКИЙ Олександр Валерійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • секретар Комітету - ФЕЛЬДМАН Олександр Борисович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";

члени Комітету:

 

  • ВІНТОНЯК Олена Василівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ЗАДОРОЖНИЙ Андрій Вікторович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КРИВОШЕЄВ Ігор Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ЛУЦЕНКО Ірина Степанівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";
  • МАГЕРА Сергій Васильович - народний депутат України, позафракційний;
  • НЕСТЕРЕНКО Кирилл Олександрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ОВЧИННІКОВА Юлія Юріївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ПРОЩУК Едуард Петрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ШАХОВ Сергій Володимирович - народний депутат України, позафракційний;
  • ЯКИМЕНКО Павло Віталійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

6) Комітет з питань економічного розвитку: 19

  • голова Комітету - НАТАЛУХА Дмитро Андрійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • перший заступник голови Комітету - ТАРУТА Сергій Олексійович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
  • заступник голови Комітету - КИСИЛЕВСЬКИЙ Дмитро Давидович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • заступник голови Комітету - ПІДЛАСА Роксолана Андріївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • секретар Комітету - РУЩИШИН Ярослав Іванович - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";

члени Комітету:

 

  • БУЙМІСТЕР Людмила Анатоліївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ДАВИДЕНКО Валерій Миколайович - народний депутат України, позафракційний;
  • ІВАНЧУК Андрій Володимирович - народний депутат України, позафракційний;
  • КИЦАК Богдан Вікторович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КОЛТУНОВИЧ Олександр Сергійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • КУБІВ Степан Іванович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";
  • ЛАБУНСЬКА Анжеліка Вікторівна - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
  • ЛІЧМАН Ганна Василівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • МАГОМЕДОВ Муса Сергоєвич - народний депутат України, позафракційний;
  • МАРЧУК Ігор Петрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • МОВЧАН Олексій Васильович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ПРИХОДЬКО Борис Вікторович - народний депутат України, позафракційний;
  • СКОРИК Микола Леонідович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • ШЕВЧЕНКО Євгеній Володимирович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

7) Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг: 21

  • голова Комітету - ГЕРУС Андрій Михайлович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • перший заступник голови Комітету - КУЧЕРЕНКО Олексій Юрійович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
  • заступник голови Комітету - ІОФФЕ Юлій Якович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • заступник голови Комітету - МУЛИК Роман Миронович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • заступник голови Комітету - СЕМІНСЬКИЙ Олег Валерійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • секретар Комітету - ШАПОВАЛОВ Юрій Анатолійович - народний депутат України, позафракційний;

члени Комітету:

 

  • БОНДАР Михайло Леонтійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";
  • ВОЛИНЕЦЬ Михайло Якович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
  • ГОРОБЕЦЬ Олександр Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ГРИБ Вікторія Олександрівна - народний депутат України, позафракційний;
  • ЖУПАНИН Андрій Вікторович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КАМЕЛЬЧУК Юрій Олександрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КІСІЛЬОВ Ігор Петрович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • КІТ Андрій Богданович - народний депутат України, позафракційний; МОРОЗ Володимир Вікторович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • НАГОРНЯК Сергій Володимирович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ПИВОВАРОВ Євген Павлович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ПРИПУТЕНЬ Дмитро Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • СКОРОХОД Анна Костянтинівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ШИПАЙЛО Остап Ігорович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ЮРЧЕНКО Олександр Миколайович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

8) Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування: 15

  • голова Комітету - РАДУЦЬКИЙ Михайло Борисович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • перший заступник голови Комітету - ДУБІЛЬ Валерій Олександрович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
  • заступник голови Комітету - ДМИТРІЄВА Оксана Олександрівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • заступник голови Комітету - ДУБНОВ Артем Васильович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • заступник голови Комітету - МАКАРЕНКО Михайло Васильович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • секретар Комітету - ЗІНКЕВИЧ Яна Вадимівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";

члени Комітету:

 

  • БУЛАХ Лада Валентинівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ВАГНЄР Вікторія Олександрівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ДОВГИЙ Олесь Станіславович - народний депутат України, позафракційний;
  • ДУБНЕВИЧ Ярослав Васильович - народний депутат України, позафракційний;
  • ЗАСЛАВСЬКИЙ Юрій Іванович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ЗУБ Валерій Олексійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КУЗЬМІНИХ Сергій Володимирович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ПЕРЕБИЙНІС Максим Вікторович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • СТЕФАНИШИНА Ольга Анатоліївна - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";


9) Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва: 14

  • голова Комітету - ЯРЕМЕНКО Богдан Васильович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • перший заступник голови Комітету - НЕМИРЯ Григорій Михайлович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
  • заступник голови Комітету - БАРДІНА Марина Олегівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • заступник голови Комітету - ЛЬОВОЧКІНА Юлія Володимирівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • секретар Комітету - БОБРОВСЬКА Соломія Анатоліївна - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";

члени Комітету:

 

  • АНАНЧЕНКО Михайло Олегович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • БОБРОВСЬКА Соломія Анатоліївна - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";
  • ВАКАРЧУК Святослав Іванович - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";
  • ГЕРАЩЕНКО Ірина Володимирівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";
  • ІОНОВА Марія Миколаївна - народний депутат України, фракція Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";
  • ОРЖЕЛЬ Олексій Анатолійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ХОМЕНКО Олена Вікторівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ЮРАШ Святослав Андрійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ЯСЬКО Єлизавета Олексіївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

10) Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом: 9

  • голова Комітету - КЛИМПУШ-ЦИНЦАДЗЕ Іванна Орестівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";
  • перший заступник голови Комітету - ГАЛАЙЧУК Вадим Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • заступник голови Комітету - ВОЛОШИН Олег Анатолійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • заступник голови Комітету - МЕЗЕНЦЕВА Марія Сергіївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • секретар Комітету - ЯКОВЕНКО Євген Геннадійович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

члени Комітету:

 

  • КРИКЛІЙ Владислав Артурович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ЛЮБОТА Дмитро Валерійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • МЕЛЬНИК Павло Вікторович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ПОРОШЕНКО Петро Олексійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";

11) Комітет з питань молоді і спорту: 8

  • голова Комітету - КОЖЕМ'ЯКІН Андрій Анатолійович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
  • перший заступник голови Комітету - БЕЛЕНЮК Жан Венсанович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • заступник голови Комітету - КОСТЮХ Анатолій Вячеславович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • заступник голови Комітету - МОКАН Василь Іванович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • секретар Комітету - СУРКІС Григорій Михайлович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";

члени Комітету:

 

  • БОРЗОВА Ірина Наумівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • МАЗУРАШУ Георгій Георгійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • САЛАДУХА Ольга Валеріївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

12) Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки: 20

  • голова Комітету - ЗАВІТНЕВИЧ Олександр Михайлович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • перший заступник голови Комітету - ЗАБРОДСЬКИЙ Михайло Віталійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";
  • заступник голови Комітету - БЕЗУГЛА Мар’яна Володимирівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • заступник голови Комітету - МИСЯГІН Юрій Михайлович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • секретар Комітету - КОСТЕНКО Роман Васильович - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";

члени Комітету:

 

  • АРАХАМІЯ Давид Георгійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • БАТЕНКО Тарас Іванович - народний депутат України, позафракційний;
  • БЕРЕЗІН Максим Юрійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ВЕНІСЛАВСКИЙ Федір Володимирович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ВЕРЕЩУК Ірина Андріївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ГЕРАСИМЕНКО Ігор Леонідович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ЗАБРОДСЬКИЙ Михайло Віталійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";
  • ЗДЕБСЬКИЙ Юрій Вікторович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КАСАЙ Геннадій Олександрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КОВАЛЬОВ Олександр Іванович - народний депутат України, позафракційний;
  • КОПИТІН Ігор Володимирович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ЛЬОВОЧКІН Сергій Володимирович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • НАЛИВАЙЧЕНКО Валентин Олександрович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
  • ПАРУБІЙ Андрій Володимирович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";
  • РАХМАНІН Сергій Іванович - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";

13) Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування: 28

  • голова Комітету - КЛОЧКО Андрій Андрійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • перший заступник голови Комітету - ЛОЗИНСЬКИЙ Роман Михайлович - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";
  • заступник голови Комітету - ГУЗЬ Ігор Володимирович - народний депутат України, позафракційний;
  • заступник голови Комітету - ЗАГОРУЙКО Аліна Леонідівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • заступник голови Комітету - КАЧУРА Олександр Анатолійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • заступник голови Комітету - ШУЛЯК Олена Олексіївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • секретар Комітету - ІСАЄНКО Дмитро Валерійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";

члени Комітету:

 

  • АЛІКСІЙЧУК Олександр Васильович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • БАЛОГА Віктор Іванович - народний депутат України, позафракційний;
  • БЕЗГІН Віталій Юрійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • БІЛОЗІР Лариса Миколаївна - народний депутат України, позафракційний;
  • БОНДАР Ганна Вячеславівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ГУРІН Дмитро Олександрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ДУНДА Олег Андрійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ІВАНОВ Володимир Ілліч - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КАЛЬЦЕВ Володимир Федорович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • КОРНІЄНКО Олександр Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ЛІТВІНОВ Олександр Миколайович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • МИКИША Дмитро Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • М’ЯЛИК Віктор Ничипорович - народний депутат України, позафракційний;
  • ПЛАЧКОВА Тетяна Михайлівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • ПОЛЯК Владіслав Миколайович - народний депутат України, позафракційний;
  • РУБЛЬОВ Вячеслав Володимирович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • САВРАСОВ Максим Віталійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";
  • СТРІХАРСЬКИЙ Андрій Петрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ЧОРНИЙ Дмитро Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ШКРУМ Альона Іванівна - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
  • ЮНАКОВ Іван Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

14) Комітет з питань освіти, науки та інновацій: 13

  • голова Комітету - БАБАК Сергій Віталійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • перший заступник голови Комітету - ЛУКАШЕВ Олександр Анатолійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • заступник голови Комітету - КОЛЕБОШИН Сергій Валерійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • секретар Комітету - ПІПА Наталія Романівна - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";

члени Комітету:

 

  • ВОРОНОВ Володимир Анатолійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ГРИЩУК Роман Павлович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КИРИЛЕНКО Іван Григорович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
  • КОВАЛЬ Ольга Володимирівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КОЛЮХ Валерій Вікторович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ЛИС Олена Георгіївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • НОВОСАД Ганна Ігорівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ПАВЛЕНКО Ростислав Миколайович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";
  • СОВСУН Інна Романівна - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";

15) Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин: 18

  • голова Комітету - ЛУБІНЕЦЬ Дмитро Валерійович - народний депутат України, позафракційний;
  • перший заступник голови Комітету - ТКАЧЕНКО Максим Миколайович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • заступник голови Комітету - ГОРБЕНКО Руслан Олександрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • заступник голови Комітету - ЯКОВЛЄВА Неллі Іллівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • секретар Комітету - УМЄРОВ Рустем Енверович - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";

члени Комітету:

 

  • АНДРІЙОВИЧ Зіновій Мирославович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • БОЙКО Юрій Анатолійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • ДЖЕМІЛЄВ Мустафа - народний депутат України, фракція Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";
  • ЄФІМОВ Максим Вікторович - народний депутат України, позафракційний;
  • КАСАЙ Костянтин Іванович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КУБРАКОВ Олександр Миколайович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КУЗНЄЦОВ Олексій Олександрович народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • МАЛЮСЬКА Денис Леонтійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • МЕДВЕДЧУК Віктор Володимирович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • НОВИНСЬКИЙ Вадим Владиславович - народний депутат України, позафракційний;
  • РАБІНОВИЧ Вадим Зіновійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • ТАРАСЕНКО Тарас Петрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ЧИЙГОЗ Ахтем Зейтуллайович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";

16) Комітет з питань правової політики: 23

  • голова Комітету - ВЕНЕДІКТОВА Ірина Валентинівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • перший заступник голови Комітету - НІМЧЕНКО Василь Іванович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • заступник голови Комітету - БОЖИК Валерій Іванович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • заступник голови Комітету - КОСТІН Андрій Євгенович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • заступник голови Комітету - СОВГИРЯ Ольга Володимирівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • секретар Комітету - МАКАРОВ Олег Анатолійович - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";

члени Комітету:

 

  • БАБІЙ Роман Вячеславович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ВАТРАС Володимир Антонович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ВЕЛЬМОЖНИЙ Сергій Анатолійович - народний депутат України, позафракційний;
  • ВЛАСЕНКО Сергій Володимирович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
  • ДЕМЧЕНКО Сергій Олексійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ДИРДІН Максим Євгенович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КНЯЗЕВИЧ Руслан Петрович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";
  • КУЧЕР Олексій Володимирович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • МЕРЕЖКО Олександр Олександрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • НОВІКОВ Михайло Миколайович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ПАВЛІШ Павло Васильович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ПУЗАНОВ Олександр Геннадійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • СОБОЛЄВ Сергій Владиславович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
  • СТЕФАНЧУК Микола Олексійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ТОРОХТІЙ Богдан Григорович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ФРІС Ігор Павлович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ШПЕНОВ Дмитро Юрійович - народний депутат України, позафракційний;

17) Комітет з питань правоохоронної діяльності: 26

  • голова Комітету - МОНАСТИРСЬКИЙ Денис Анатолійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • перший заступник голови Комітету - ОСАДЧУК Андрій Петрович - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";
  • заступник голови Комітету - ІОНУШАС Сергій Костянтинович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • заступник голови Комітету - МАМКА Григорій Миколайович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • заступник голови Комітету - МИХАЙЛЮК Галина Олегівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • заступник голови Комітету - ПАВЛЮК Максим Васильович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • секретар Комітету - МІНЬКО Сергій Анатолійович - народний депутат України, позафракційний;

члени Комітету:

 

  • АЛЄКСЄЄВ Сергій Олегович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";
  • АРЕШОНКОВ Володимир Юрійович - народний депутат України, позафракційний;
  • БАКУМОВ Олександр Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • БОРОДІН Владислав Валерійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • БУЖАНСЬКИЙ Максим Аркадійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ГАЛУШКО Микола Леонідович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ДАНУЦА Олександр Анатолійович, народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ДАНІЛОВ Віталій Богданович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
  • ДМИТРУК Артем Геннадійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ЗАХАРЧЕНКО Володимир Васильович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КИВА Ілля Володимирович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • КОЛЄВ Олег Вікторович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КУНИЦЬКИЙ Олександр Олегович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • МАМОЯН Суто Чолоєвич - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • МЕДЯНИК В’ячеслав Анатолійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • НЕКЛЮДОВ Владлен Михайлович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ШЕНЦЕВ Дмитро Олексійович - народний депутат України, позафракційний;
  • УСТІНОВА Олександра Юріївна - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";
  • ЯЦИК Юлія Григорівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

18) Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України: 11

  • голова Комітету - КАЛЬЧЕНКО Сергій Віталійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • перший заступник голови Комітету - ПУЗІЙЧУК Андрій Вікторович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
  • заступник голови Комітету - КУЛЬТЕНКО Артем Валерійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • заступник голови Комітету - САВЧЕНКО Ольга Станіславівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • секретар Комітету - ПАПІЄВ Михайло Миколайович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";

члени Комітету:

 

  • ГРИНЧУК Оксана Анатоліївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ЗАГОРОДНІЙ Юрій Іванович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • МАРЧЕНКО Людмила Іванівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ПРИХОДЬКО Наталія Ігорівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • СИНЮТКА Олег Михайлович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";
  • ФРОЛОВ Павло Валерійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

19) Комітет з питань свободи слова: 5

  • голова Комітету - ШУФРИЧ Нестор Іванович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • заступник голови Комітету - БРАГАР Євгеній Вадимович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • секретар Комітету - ШВЕЦЬ Сергій Федорович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

члени Комітету:

 

  • МОТОВИЛОВЕЦЬ Андрій Вікторович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ШТЕПА Сергій Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

20) Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів: 9

  • голова Комітету - ТРЕТЬЯКОВА Галина Миколаївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • перший заступник голови Комітету - ЦИМБАЛЮК Михайло Михайлович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
  • заступник голови Комітету - КОРОЛЕВСЬКА Наталія Юріївна - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • заступник голови Комітету - СТРУНЕВИЧ Вадим Олегович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • секретар Комітету - БАБЕНКО Микола Вікторович - народний депутат України, позафракційний;

члени Комітету:

 

  • АРСЕНЮК Олег Олексійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ГРИВКО Сергій Дмитрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КОВАЛЕНКО Анна Миколаївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ТИМОШЕНКО Юлія Володимирівна - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

21) Комітет з питань транспорту та інфраструктури: 23

  • голова Комітету - КІСЄЛЬ Юрій Григорович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • перший заступник голови Комітету - КЛИМЕНКО Юлія Леонідівна - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";
  • заступник голови Комітету - ВАСИЛЬЄВ Ігор Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • заступник голови Комітету - ТИЩЕНКО Микола Миколайович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • секретар Комітету - ВАЦАК Геннадій Анатолійович - народний депутат України, позафракційний;

члени Комітету:

 

  • БОНДАР Віктор Васильович - народний депутат України, позафракційний;
  • БОНДАРЄВ Костянтин Анатолійович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
  • ВАСИЛЬКОВСЬКИЙ Ігор Ігорович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ВЕЛИЧКОВИЧ Микола Романович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";
  • ГОРЕНЮК Олександр Олександрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ЗУЄВ Максим Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КОВАЛЬОВ Артем Володимирович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КОЗАК Володимир Васильович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КОРЯВЧЕНКОВ Юрій Валерійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КРЕЙДЕНКО Володимир Вікторович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • МУРДІЙ Ігор Юрійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • НЕГУЛЕВСЬКИЙ Ігор Петрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ПАВЛОВСЬКИЙ Петро Іванович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ПАШКОВСЬКИЙ Максим Ігорович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ПОНОМАРЬОВ Олександр Сергійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • САВЧУК Оксана Василівна - народний депутат України, позафракційний;
  • СКІЧКО Олександр Олександрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"; СУХОВ Олександр Сергійович - народний депутат України, позафракційний;

22) Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики: 33

  • голова Комітету - ГЕТМАНЦЕВ Данило Олександрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • перший заступник голови Комітету - ЖЕЛЕЗНЯК Ярослав Іванович - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";
  • заступник голови Комітету - АБРАМОВИЧ Ігор Олександрович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • заступник голови Комітету - ДУБІНСЬКИЙ Олександр Анатолійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • заступник голови Комітету - КОВАЛЬЧУК Олександр Володимирович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • заступник голови Комітету - ХОЛОДОВ Андрій Іванович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • секретар Комітету - ПАЛИЦЯ Ігор Петрович - народний депутат України, позафракційний;

члени Комітету:

 

  • АЛЛАХВЕРДІЄВА Ірина Валеріївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • БЄЛЬКОВА Ольга Валентинівна - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
  • ВАСИЛЕВСЬКА-СМАГЛЮК Ольга Михайлівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ВАСИЛЬЧЕНКО Галина Іванівна - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";
  • ВОРОНЬКО Олег Євгенійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ВОЛОДІНА Дар’я Артемівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ГЕРЕГА Олександр Володимирович - народний депутат України, позафракційний;
  • ГОРВАТ Роберт Іванович - народний депутат України, позафракційний;
  • ДІДЕНКО Юлія Олександрівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ЗАБЛОЦЬКИЙ Мар’ян Богданович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КІНЗБУРСЬКА Вікторія Олександрівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КОЗАК Тарас Романович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • КОЛІСНИК Анна Сергіївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КОВАЛЬОВ Олексій Іванович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • КУЛІНІЧ Олег Іванович - народний депутат України, позафракційний;
  • ЛЕОНОВ Олексій Олександрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ЛЯШЕНКО Анастасія Олексіївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • МАРУСЯК Олег Романович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • НІКОЛАЄНКО Андрій Іванович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
  • ПЕТРУНЯК Євген Васильович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • РЄПІНА Елла Анатоліївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • СОВА Олександр Георгійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • СОЛОД Юрій Васильович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • УСТЕНКО Олексій Олегович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ЮЖАНІНА Ніна Петрівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";
  • ЯЦЕНКО Антон Володимирович - народний депутат України, позафракційний;

23) Комітет з питань цифрової трансформації: 

  • голова Комітету - КРЯЧКО Михайло Валерійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • перший заступник голови Комітету - РУДИК Кіра Олександрівна - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";
  • заступник голови Комітету - ФЕДІЄНКО Олександр Павлович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • заступник голови Комітету - ЧЕРНЄВ Єгор Володимирович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • секретар Комітету - ЛАРІН Сергій Миколайович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";

члени Комітету:

 

  • АР’ЄВ Володимир Ігорович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";
  • ВАСИЛЬЄВ Ігор Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ПОДГОРНА Вікторія Валентинівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • СОХА Роман Васильович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • ФЕДОРОВ Михайло Альбертович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

Як повідомлялося, у Верховній Раді України дев'ятого скликання 27 серпня визначилися з посадами керівників парламентських комітетів, більшість з яких посіли представники "Слуги народу". Водночас очільником комітету з питань свободи слова обрали Нестора Шуфрича.

 

Партії "Європейська солідарність" та "Голос" виступили проти відповідного призначення Шуфрича. Згодом "Європейська солідарність" та "Батьківщина" відкликали своїх представників з парламентського комітету з питань свободи слова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.